Heinenoord MB1 - Siveo ' 60 MB1 5-1

Heinenoord MB1 - Siveo ' 60  MB1 5-1

Vandaag de eerste keer dat de reporter weer aanwezig was en ook een verslag maakt. De wedstrijd was er dan ook naar, een goede overwinning met mooie doelpunten. De meiden van Piet zijn versterkt met een aantal nieuwe speelsters en de technische leiding is versterkt met Adje bal op de borst. Het belooft dan ook weer een mooi seizoen te worden,

jammer dan ook dat er wel met 1-0 verloren werd van een oude bekende DVV09, ook in de competitie aanwezig. Hoe dan ook deze wedstrijd werd er goed en soms verzorgd voetbal gespeeld. Vooral van achteruit word er goed opgebouwd, op het middenveld is het nog wat zoeken en kan er nog meer gecombineerd worden. Ondanks de 5 doelpunten had er nog wel meer gescoord kunnen worden, doelpunten maken blijft toch het belangrijkste onderdeel van het spelletje. De werklust was weer als vanouds volop aanwezig. Na ongeveer tien minuten spelen nam Heinenoord het heft in handen en scoorde Despina de eerste van haar twee doelpunten deze ochtend. De 2-0 kwam van de voet van Sophie die goed doorging na een goede pass van Julia. Dezelfde Julia nam de 3-0 voor haar rekening door bekeken binnen te schuiven. De 5-0 werd gescoord door Yentl die met een hard afstandsschot de keepster verraste. Tussendoor scoorde Siveo nog, na een van de weinige slippertjes van de achtehoede. De uitstekend keepende en goed mee voetballende Cleo kon hier verder niet veel aan doen. Al met al een nuttige oefenwedstrijd. Helaas is de reporter volgende week weer niet aanwezig, maar tijdens de competitie start is uw "pen" er weer bij. Tot dan!

Nog een smetje op de wedstrijd dat Wendy van Siveo '60  haar sleutelbeen heeft gebroken en wij wensen haar een spoedig en snel herstel toe.

 

asn.jpgawaccu.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgfeyenoord.jpgfidus.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgpdhw_2.jpgrobey-150x150.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpg
Naar boven