Heinenoord op bezoek bij FC Rijnvogels

Heinenoord op bezoek bij FC Rijnvogels

Zaterdag, 20 februari 2016 neemt de Kalkman - brigade het op in een uitwedstrijd tegen FC Rijnvogels, de huidige nummer 3 van de ranglijst

FC Rijnvogels
Is een fusieclub, opgericht op 29 mei 2004, uit KRV (Katwijk Rijnvogels) en MVKV (Met Vereende Krachten Voorwaarts) De club heeft 58 teams in competitie, heeft 5 velden inclusief 3 kunstgrasvelden, had in 2015 ongeveer 1050 leden. Het terrein, Sportpark de Kooltuin is gevestigd aan de 1e Mientlaan in Katwijk aan de Rijn.
Het team
De tegenstander van morgen staat op een keurige 3e plaats in de competitie, behaalde daar uit 16 duels 31 punten met een doelsaldo van 28 voor en 18 tegen. De 28 gemaakte goals kwamen voor een groot deel op naam van 4 spelers. Martijn Tjon a Njoek (8), Mitchel Beyersbergen (6) goals waren namens de spitsen productief. Middenvelders Niels van Veen (5) en Peter van de Breggen (4) namen er samen 9 voor hun rekening.


In de 7 gespeelde thuiswedstrijden behaalde het 16 punten, doelsaldo 16 voor en 7 tegen. Verleden week werd in de uitwedstrijd tegen Xerxes - DZB na een 2-0 ruststand uiteindelijk met 2-1 verloren. Uit het wedstrijdverslag blijkt dat FC Rijnvogels tegen Heinenoord “ iets heeft goed te maken “
Heinenoord
Na de mentale opkikker verleden week uit bij de Jodan – Boys, wederom een goede trainingsweek, morgen FC Rijnvogels. De wedstrijd die thuis zeer verdiend werd gewonnen. Niet aan de aftrap zullen verschijnen Pascal Bosschaart als gevolg van een blessure en Mitch Fransen als gevolg van een schorsing.
De wedstrijd die begint om 14.30, staat onder leiding van dhr. Greveling uit Rotterdam.

asn.jpgawaccu.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgfeyenoord.jpgfidus.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgpdhw_2.jpgrobey-150x150.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpg
Naar boven