In de 18e minuut was het Nick Koopal, die wel erg veel ruimte kreeg en vrij gemakkelijk zonder te worden verdedigd kon doorgaan en een schuiver los liet, die in de uiterste hoek terecht kwam en waar Angelo Spanjaart geen antwoord op had.. 1 – 1.
Bij een volgende aanval probeerde Jeffrey Burger een poging, echter goed ingrijpen van aanvoerder Toine v.d. Berg voorkwam erger.
Op slag van rust zorgde een overtreding op Jesper Kusters op een gunstige plaats voor een vrije trap.
De perfect genomen vrije schop door Ramy Salem kwam bij de meegekomen Davy Kaptein terecht en zoals we van hem gewend zijn bij dit soort situaties zette hij de Noord met een uitstekende kopbal op voorsprong. 2 – 1.
Het tweede bedrijf was nog maar 3 minuten oud, toen Jesper Kusters uit een voorzet op maat van Beau Maas beheerst de 3 – 1 op het scorebord zette.
Kort daarna bracht coach Ralph Kalkman enkele wissels in en werd Beau Maas vervangen door Austen Zwaal en Alexander Deetman voor Nickelson Josepha.
Inmiddels deed Hellevoetsluis er alles aan om een beter resultaat neer te zetten en slaagde de gevaarlijke Jeffrey Burger daar bijna in, echter Angelo Spanjaart was op tijd uit zijn doel om dit op te lossen.
Inmiddels was aanvoerder Toine v.d. Berg vervangen door Donny Navajas Sanchez.
Bij een volgende aanval had de op snelheid liggende Mischa van Kempen boze plannen, edoch Enrico Elderhorst is ook snel en was er als de kippen bij om dit probleem op te lossen.
Na ruim een half uur spelen was het wederom de uitstekend spelende Ramy Salem, die een voorzet op maat afleverde en dit keer was het Nickelson Josepha, die de Hellevoetse sluitpost het nakijken gaf. 4 – 1.
Met nog een klein kwartier te gaan werd Sanzio Dieterich vervangen door Wessel Schouwink.
Even leek het er op dat Jeffrey Burger nog zou uithalen, maar zijn poging werd een vangballetje voor de Heinenoordse sluitpost.
Een lange bal van Donny Navajas Sanchez bereikte Nickelson Josepha , die meteen uithaalde en maar net naast schoot.
Na een paar minuten blessuretijd floot de goed leidende scheidsrechter Jan Tempelaar uit Dordrecht voor de laatste keer en was de eerste overwinning van het nieuwe seizoen een feit.
Al met al een dik verdiende overwinning en een zeer aantrekkelijke en sportieve wedstrijd voor het publiek, wat door dit resultaat de komende weken zeker gaat toenemen.
a.s. zaterdag wacht een nieuwe tegenstander, t.w. MOC”17 uit Bergen op Zoom.
Aanvang: 14.30 uur.
OPSTELLING.
Angelo Spanjaart – Davy Kaptein – Alexander Deetman – ( Nickelson Josepha ) – Sandin Avdic – Toine v.d. Berg – ( Donny Navajas Sanchez ) – Sanzio Dieterich – ( Wessel Schouwink ) – Jesper Kusters – Ramy Salem – Beau Maas – ( Auten Zwaal ) Enrico Elderhorst – Samet Dag.
HEINENOORD - HELLEVOETSLUIS : 4 – 1 RUST: 2 – 1

HEINENOORD RUIM LANGS HELLEVOETSLUIS.
Het is alweer even geleden, m.u.v. een bekerwedstrijd, dat beide teams in competitieverband elkaar ontmoetten.
Was het vorig jaar Heinenoord en Sparta, die werden getipt als kampioen door de media, dit seizoen zou het gaan tussen Heinenoord en Hellevoetsluis.
Indrukwekkend was de keurig in het pak aanwezige delegatie van het bestuur, die de laatste jaren in West II dikwijls totaal ontbrak.
Dan is de eerste klap nog altijd een daalder waard, want De Noord is de competitie in het seizoen 2023/2024 uitstekend begonnen met een klinkende overwinning op Hellevoetsluis.
t.o.v. vorige week, had coach Ralph Kalkman zijn team op een aantal plaatsen aangepast.
Heinenoord kwam fel uit de startblokken , wat in de eerste minuut al eindigde met een vlammend schot van Jesper Kuster rakelings langs de paal.
Het antwoord kwam meteen van de gasten, waarbij een combinatie tussen Nathi en Jeffrey Burger eindigde in een voorzet, die door Enrico Elderhorst op tijd werd weggehaald.
Nadat een vrije trap van Sanzio Dieterich eindigde in een hoekschop, werd in de 8e minuut de door Ramy Salem genomen corner afgerond door Jesper Kusters met een fraaie kopbal, waarbij aanvoerder en doelman Dyron Bijl er volkomen naast zat en dat betekende : 1 – 0.
De mannen van trainer Mark van Os gingen op jacht naar de gelijkmaker en volgde er een fase waarbij beide teams aan elkaar gewaagd waren.
Toen Brendon Jansen na een kwartier op links was vertrokken, was Alexander Deetman er op tijd bij om deze aanval te onderscheppen.